Для пацієнтів з діагнозом «рак легень» надана безоплатна послуга консультування та лікування

Отримати безкоштовно консультації, діагностику та лікування пацієнти з діагнозом «рак легень» мають можливість в Національному інституті раку. Для цього потрібно мати направлення від сімейного лікаря або лікарів-онкологів регіональних онкоцентрів, — повідомляє Національна служба здоровʼя України.

У  відділенні пухлин легень та середостіння інституту раку пацієнтам надаються  консультації, комплексна діагностика та лікування, яке включає медикаментозну терапію (хіміотерапія, таргетна терапія, імунотерапія), променеву терапію та хірургічні операції.

Лікарські призначення залежать від виду і стадії захворювання. Найбільш радикальним методом лікування пацієнтів з ранніми стадіями раку легень  є хірургічні втручання.

Щоб отримати медичну допомогу в Національному інституті раку, необхідно записатися  через кол-центр інституту за номером 044 293 21 50.

Також в інституті можна отримати онлайн-консультацію лікаря. Для цього необхідно надіслати звернення та проскановані документи на електронну скриньку: [email protected]

Безоплатна онлайн-консультація дитячого онколога надається через зазначену електронну адресу. [email protected]. Для цього теж потрібно направити звернення та проскановані документи.

Поставити питання про медичну допомогу пацієнтам з діагнозом «рак легень»  можна за посиланням: https://unci.org.ua/pytannya-vidpovidi.

Наразі Інституті раку на легенях проводяться:

  • радикальні операції (лобектомія, білобектомія, пневмонектомія, анатомічні резекції сегментів легені, атипові резекції легені), в тому числі ендоскопічні;
  • операції, які потребують пластики судин або бронхів,в тому числі протезування судин;
  • лазерні вапоризації пухлин трахеї та бронхів;
  • сумісні операції з хірургами інших спеціалізацій (кардіохірурги, нейрохірурги та інші).

Нагадуємо, що Національна служба здоровʼя України має договір на 15 пакетів послуг з Національним інститутом раку.

Фото: Національний інститут раку