Готовність підприємств теплокомуненерго до опалювального періоду складає понад 60%

Станом на 1 серпня готовність підприємств теплокомуненерго за даними обласних адміністрацій складає понад 60%. Продовжуються планові роботи для підготовки мереж, котелень, генеруючого обладнання та індивідуальних теплових пунктів. Про це йшла мова під час робочої наради у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

«Системно готуємося до опалювального сезону 23/24. Одне з ключових питань – відновлення систем теплопостачання, які були пошкоджені через російські атаки. Можу сказати, що теплова частина в практично усіх ТЕЦ наразі відновлена. Також працюємо над забезпеченням резервними потужностями. Зокрема, на розгляд Уряду внесено питання виділення коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф для фінансування необхідних заходів з відновлення та будівництва резервних потужностей», – сказав Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков.

Олександр Кубраков наголосив, що робота з Міністерством фінансів з питання компенсації різниці в тарифах для підприємств теплокомуненерго триває.

Фото: https://ua.depositphotos.com