Рішення про підвищення тарифів на воду скасували

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг скасувала власне рішення від 29 червня про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомили в пресслужбі НКРЕКП.

Відповідно до рішення регулятора від 29 червня 2023 року, тарифи на воду мали зрости в середньому на 32 % для 4 водоканалів уже з 1 липня цього року. Підставою для його скасування стала позиція Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

«Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого регулятором рішення. Крім цього, Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення», — прокоментував скасування рішення голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Наразі НКРЕКП розпочинає консультації з Кабміном та всіма зацікавленими сторонами задля напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з держбюджету або інші механізми для покриття витрат водоканалів.

Фото: tribun.com.ua