В Україні працює кол-центр з розшуку зниклих безвісти

Для українців, рідні чи близькі яких загубились під час воєнних дій, діє «гаряча лінія» кол-центру за номером 0 800 339 247, зазначається на сайті Мінінтеграції.

Звертатись до кол-центру можна з понеділка по п’ятницю з 9:00-18:00. У суботу і неділю кол-центр працює у віддаленому режимі. Інформація приймається у вигляді повідомлень на номер 095 896 0421 у вайбер та телеграм. Також для зв’язку з працівниками кол-центру можна скористатися електронною адресою: [email protected].

Звертатись можна також до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенка, якого призначили 20 травня.
«Крім того, громадяни можуть зателефонувати на мій особистий телефон за номером 099 792 0126 для уточнення інформації», – зауважив він.

За його словами, охочим скористатися «гарячою лінією» варто бути готовими, що їх попросять надати біографічні дані зниклої людини, її фото, а також надати іншу додаткову інформацію. Під час спілкування, також треба буде заповнити анкету та надіслати її на телеграм, вайбер або на електронну адресу.

Уповноважений також уточнив, що після обробки інформації, працівники кол-центру зв’яжуться із заявником для деталізації певних моментів й проінформують щодо подальших дій. Своєю чергою, близькі зниклого можуть вільно передзвонювати на «гарячу лінію, щоб надати нову інформацію про зниклого або дізнатися про результати розшуку. Також, раз на 10 днів працівники кол-центру здійснюють зворотний зв’язок із заявником для оновлення інформації.

Нагадаємо, журналісти фіксують злочини росіян в Україні