Родини загиблих отримують від Фонду соцстраху в середньому по 250 тис. грн.

У випадку травмування внаслідок бойових дій допомогу від Фонду соціального страхування України (ФССУ) отримують не лише постраждалі працівники, але і їх родини та утриманці. З початку повномасштабного вторгнення для них призначено вже 9 млн грн одноразових допомог, окремо призначено також щомісячні страхові виплати.

Як повідомили у ФССУ середній розмір одноразової допомоги для родини загиблого внаслідок бойових дій працівника склав 248,9 тис. грн.

Середня сума одноразової допомоги утриманцю загиблого склала 49,7 тис. грн. Для кожного з них, а також для осіб, які не перебували на утриманні померлого, однак мали на це право, Фондом нараховано також щомісячні страхові виплати. Окрім цього ФССУ компенсує витрати на поховання загиблих внаслідок ведення бойових дій застрахованих осіб.

Одноразова допомога сім’ї потерпілого виплачується у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. Одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на його утриманні, виплачується у сумі, що дорівнює 20 розмірам такого прожиткового мінімуму.

Читайте також: Як оформити пенсію у разі загибелі годувальника