Термін проходження обов’язкової ідентифікації для пенсіонерів відтермінують

У зв’язку із завершенням карантину Ощадбанк мав відновити фізичну ідентифікацію отримувачів пенсій та соціальних допомог з-поміж внутрішньо переміщених осіб. Як і до карантину, таку ідентифікацію потрібно було б проходити що шість місяців. В іншому разі банк блокував би картки.

Внутрішньо переміщені особи вже почали отримувати смс-повідомлення від банку про те, що до 1 вересня потрібно звернутися до найближчого відділення та пройти ідентифікацію.

Втім, у зв’язку з воєнним станом в країні ідентифікацію хочуть відтермінувати. Як повідомили в Мінреінтеграції, таке рішення ухвалили на засіданні Координаційного штабу з питань ВПО.

Відповідно до нього:

  • для отримувачів пенсій з-поміж ВПО термін для фізичної ідентифікації у відділеннях банку продовжать до кінця січня 2024 року;
  • для отримувачів державної допомоги на проживання ідентифікацію не застосовуватимуть взагалі, оскільки з 1 серпня термін виплат обмежать до шести місяців.

Міністерство соціальної політики вже напрацьовує проєкт відповідних нормативних змін для їх затвердження. А Ощадбанк припинить надсилати повідомлення про необхідність пройти фізичну ідентифікацію до 1 вересня.

Фото: freepik