Переселенок навчатимуть, як розвинути онлайн-бізнес

Освітню програму для внутрішніх переселенок та українок-переселенок у Польщі «Мрій та досягай» запускають ООН Жінки та Impact Force за підтримки Мінцифри. Присвячена вона буде розвитку онлайн-бізнесу. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

На думку організаторів проєкту, саме жінки відіграватимуть ключову роль у відбудові економіки країни та її майбутнього після війни. Адже згідно з аналізом сервісу «Опендатабот» з початку 2023 року кожен другий бізнес в Україні відкривають жінки.

«Наша програма є важливим кроком для підтримки українських переселенок, які постраждали від війни та змушені поїхати, рятуючи дітей, у пошуках безпеки. Вона допоможе цим жінкам не тільки відновити своє життя і забезпечити фінансову стабільність, а й побачити нові перспективи для розвитку й успішної інтеграції, перетворюючи виклики на можливості», — зазначила співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.

Освітній проєкт проходитиме онлайн та складатиметься з 11 модулів, присвячених диджитал-маркетингу, бізнес-стратегії, продажів та інтегрування стійкої моделі соціально відповідального бізнесу.

Це допоможе розвивати бізнес та отримати доступ до нових ринків.

Усього до навчання планують залучити 80 учасниць. Охочим потрібно до 23:00 30 червня (за Києвом) заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Фото: freepik.com