Переселенців відселятимуть із закладів освіти

Внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у приміщенням закладів освіти, мають відселяти до тимчасового чи соціального житла з придатними умовами проживання. Листа з вимогою терміново опрацювати це питання Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій надіслало до керівників структурних підрозділів з питань освіти обласних, Київської міської та районних військових адміністрацій, а також органів місцевого самоврядування.

У листі наголошується, що вирішити питання мають до 25 липня.

Причиною такої необхідності є численні скарги, які надходять до Мінреінтеграції: деякі заклади освіти, де облаштовані місця компактного поселення внутрішніх переселенців, вимагають їх виселення у зв’язку з наближенням навчального року.

«Необхідно якнайшвидше знайти рішення до початку навчального року, щоб забезпечити усіх ВПО тимчасовим житлом. Не можна виселяти їх із закладів освіти без надання альтернативного прихистку», – наголошують в Мінреінтеграції.

За офіційною інформацією, наразі в закладах освіти тимчасово розміщено майже 40 тисяч переселенців.

Нагадаємо, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук раніше радила звертатися у випадку виселення з тимчасового житла на спеціальні «гарячі лінії».

Фото: zmi.ck.ua