Переселенцям пояснили, куди звертатися у випадку виселення з тимчасового житла

Останнім часом збільшилась кількість скарг про виселення внутрішньо переміщених осіб з місць їх компактного проживання. Про це повідомила очільниця Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

«Є ще одна проблема: наразі багато ВПО тимчасово проживають у школах, лікарнях, санаторіях та інших місцях компактного проживання, які прихистили людей в перші дні та тижні повномасштабної війни. Останнім часом надходять скарги на те, що деякі установи почали виселяти переселенців», – розповіла вона.

За її словами, такі виселення є неприпустимими.

«Можна говорити лише про переселення (без погіршення умов), жодним чином не про виселення. Особливо напередодні осінньо-зимового періоду. Зрештою, на місці наших внутрішніх переселенців без житла міг опинитись кожен з нас», – наголосила Лазебна.

При виселенні з місць компактного проживання міністерка радить звертатися на «гарячу лінію» Мінреінтеграції за номером: 1548 або писати відповідні коментарі під постом на її сторінці за посиланням.

Нагадаємо, з питань виплат внутрішньо переміщені особи можуть також звертатися до уповноваженого з питань ВПО.

1 Comment

  • оте нещастя на посаді міністра не напрацювало та не подало на розгляд уряду якусь програму з вирішення проблеми. Воно заявляє, що буде пресувати наприклад директора школи за виселення переселенців. А як директор школи має розпочати навчальний рік? Де буди проводити заняття? Так, на початковому етапі усі, хто як міг, мобілізувалися і вирішили проблему з розміщенням. Однак на наступному етапі ця проблема має бути вирішена вже на державному рівні. Однак воно працювати не хоче, чи не вміє. Воно лякає людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі новини