Мешканці восьми населених пунктів Дніпропетровщини отримали право на грошову допомогу від держави

Перелік територіальних громад, мешканці яких мають право на державну допомогу на проживання, знову оновили. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

До списку громад, які знаходяться в районах проведення воєнних дій, оточенні чи тимчасовій окупації, додали Марганецьку міську територіальну громаду Нікопольського району Дніпропетровської області. Таким чином, мешканці міста Марганець, селища Максимівка, сіл Вільне, Добра Надія, Іллінка, Новокам’янка та Новокиївка можуть отримати державну допомогу на проживання в розмірі 2000 грн на місяць на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи особу з інвалідністю.

За повідомленням Мінреінтеграції, наразі на державну допомогу мають право мешканці 327 громад з дев’яти областей України: Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5).

Таким чином, зі списку громад, мешканці яких мають право на грошові виплати, забрали чотири громади Запорізької області. У попередньому переліку, затвердженому 26 серпня 2022 року, їх було 60, наразі ж – 56. Які саме громади виключили зі списку, поки не повідомляється.

Додамо, що відповідно до нових правил, отримуватимуть гроші мешканці Марганецької територіальної громади з 1 жовтня.