Два банки відновлюють роботу на звільнених територіях Харківщини

У деокупованих регіонах Харківської області відновлюють роботу два банки – «Ощадбанк» і «ПриватБанк». Про це повідомили в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій.

Сьогодні-завтра обіцяють відновити роботу відділення «Ощадбанку» у місті Балаклія. У відділенні на вулиці Соборній, 90 обслуговуватимуть як мешканців самого міста, так і найближчих сіл.

До кінця вересня відділення «Ощадбанку» також запрацює в селищі Шевченкове (вул. Центральна, 29).

У селищі Золочів та місті Дергачі відновили роботу банкоматів. До кінця вересня планують відновити роботу банкоматів у селищах Червоний Донець та Андріївка, а також місті Балаклія.

Мешканці міста Дергачі можуть отримати готівку з банківських карток, скориставшись послугою «Готівка на касі» в одному з чотирьох терміналів: два з них розташовані в аптеці «Подорожник-Харків» на вулиці Вокзальній, 72, один – у «Чудо-маркеті» на вулиці Сумський шлях, 163Г, один – у «Новому Домі» на вулиці Леонова, 1.

Окрім цього, завтра, 20 вересня, мешканців Куп’янська доставлятимуть до найближчих відділень «Ощадбанку» – у місті Чугуєві (вул. Старонікольська, 33) та м. Харків (вул. Біблика, 20/8).

Нагадаємо, що саме в «Ощадбанку» були відкриті спеціальні рахунки для пенсіонерів, які отримували пенсійні виплати через Укрпошту. На ці рахунки перераховували пенсійні виплати, які у зв’язку з окупацією не могли доставити людям. Пред’явивши у відділенні паспорт та довідку з номером податкового коду, можна одразу отримати всі свої кошти.

Відділення «ПриватБанку» вже 25 вересня має запрацювати у місті Дергачі на вулиці Золочівський шлях, 8. У жовті відновлять роботу відділення у містах Балаклія (пл. Казмирука, 11) та Вовчанськ (вул. Соборна, 68), а також селищах Шевченкове (вул. Шевченка, 14), Золочів (вул. Центральна, 44А) та Великий Бурлук (вул. Центральна, 19).

Чотири банкомати «ПриватБанку» наразі працюють у містах Дергачі та Золочів. Роботу ще 17 банкоматів відновлюють.

Отримати готівку з картки також можна за допомогою сервісу «Готівка на касі» в трьох терміналах, розташованих за адресами:

– м. Дергачі: вул. Вокзальна, 64/66;
– м. Дергачі, вул. Революції, 61;
– м. Золочів, вул. Коника, 6.