Мешканці ще 13 населених пунктів отримали право на виплати ВПО, а 30 – втратили

Список громад, які перебувають у зоні бойових дій, тимчасовій окупації чи блокуванні, знову оновили. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

До попереднього переліку додали дві територіальні громади, а одну – забрали.

Відповідно до оновлень, вправо на отримання державної допомоги в розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину та особу з інвалідністю отримали мешканці ще двох міст та 11 сіл, що проживають на території Запорізької міської територіальної громади Запорізького району Запорізької області та Дружбівської міської територіальної громади Шосткинського району Сумської області.

Натомість зі списку виключили Межівську селищну територіальну громаду Синельниківського району Дніпропетровської області, а значить мешканцям 30 населених пунктів громади припинять виплачувати державну допомогу.

Таким чином, наразі на виплати ВПО мають право мешканці 314 громад дев’яти областей України. З повним списком можна ознайомитися нижче.

перелік територіальних громад

Нагадаємо, для переселенців, які проживають у закладах освіти, мають створити додаткові резервні місця для розміщення до 25 липня.

Фото: Укрінформ