Добровольчі батальйони відновлюють Ягідне (ФОТО)

Добровольчі батальйони продовжують відновлювати зруйновані російськими військами регіони. Наразі роботи тривають у селі Ягідне на Чернігівщині, яке значно постраждало внаслідок окупації.

На жаль, руйнування в населеному пункті численні – окремі вулиці зруйновані вщент, багато будинків лишилися без дахів та вікон.

Волонтери працюють над відновленням покрівель будинків, аби їх не заливали дощі й вони не руйнувалися далі, а місцеві мешканці якнайшвидше могли повернутися до своїх помешкань. У найближчих планах – відновити 21 такий будинок.

Додамо, що долучитися до будівельних робіт в Ягідному та інших населених пунктах у різних регіонах України мають змогу всі охочі. Уся інформація про проведення таких робіт та набір людей у батальйони є на телеграм-каналі проєкту «Добробат».

Допомогти можна також будівельними інструментами. Наразі батальйонам потрібні: електропили, болгарки, шуруповерти, фальцеві електроножиці для металочерепиці, ножиці по металу, степлери будівельні, перфоратори, канати для висотних робіт, пояси монтажні, міксери для сухих сумішей, молотки, цвяходери, тачки садові, лопати совкові, драбини секційні, жумари, карабіни, сумки поясні. Для надання відповідних інструментів потрібно заповнити форму.

Нагадаємо, замість зруйнованого будинку для мешканки Бучі встановили два контейнери.

Фото «Добробат»