В частині громад, що знаходяться в зоні бойових дій, відновлюють адмінпослуги

Доступ до держреєстрів на деяких територіях активних бойових дій буде відновлено найближчим часом. Це в свою чергу дозволить відновити надання адміністративних послуг, про що повідомили в Міністерстві реінтеграції. Це стало можливим після внесення зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.  Тепер один із розділів Переліку доповнено новим пунктом: «Території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси». Відповідний Наказ №199 міністерство ухвалило 13 липня 2023 року.

До нового пункту увійшли:

  • Нікопольська та Марганецька територіальні громади Дніпропетровської області;
  • Костянтинівська міська територіальна громада Донецької області;
  • місто Очаків Очаківської міської територіальної громади Миколаївської області;
  • території Бериславського, Каховського та Херсонського районів Херсонської області.

Таким чином, на вказаних територіях дозволено діяльність користувачів реєстрів, а їхні мешканці отримають доступ до адміністративних послуг.

В Мінреінтеграції нагадали, що Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних військових адміністрацій.

Нагадаємо, ЦНАПи надаватимуть більше послуг.

Фото: Дніпропетровська ОВА