Українські матері можуть отримати одноразову грошову допомогу від «українських сестер»

Благодійна організація «Фонд Українські Сестри та Кіндфрендлі» надає підтримку українкам, які мають дітей, та через війну опинились у скрутному становищі.

«Ми спільнота жінок, яка допомагає матерям у скрутній ситуації. 24 лютого Росія розпочала війну проти України, і багато українських одиноких матерів, вагітних жінок, дружин військових втратили звичне життя, роботу та дім. Тож ми збираємо пожертви з усього світу та надаємо фінансову підтримку та психологічну допомогу для українських жінок», – розповідають про свою мету в організації.

Яку допомогу можна отримати?

– одноразову фінансову допомогу, яка надається тим, хто втратив роботу та засоби для існування;
– психологічні та медичні консультації;
– інформацію щодо евакуації.

Для оформлення заявки на допомогу потрібно скористатись спеціальним ботом у телеграмі.

В організації зазначають, що вже отримали 40 тисяч заявок, тому їх обробка може зайняти до трьох місяців.

Ознайомитись з діяльністю організації можна на її фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, постраждалі від війни сім’ї також можуть отримати допомогу від благодійного фонду «Щаслива дитина».

6 Comments

  • Доброго дня,я мати одиначка,потребую вашої допомоги ,ми с Донецької області,вимушено були покинути свої домівки,дуже важко нам я сама виховую доньку,з нами матір пенсіонер! Потрібні кошти на ліки та житло,так як втратила роботу нам дуже тяжко

  • Фонд “українські сестри “это лохотрон ,не разу не видела чтобы кому-то помогли ,лично я ещё в апреле оставляла через гугл форму заявку и по сей день не ответа не привета ,даже не связались .Не тратьте время ,я бы такие фонды хорошенько проверяла ,уверена что документы людей используют для отчёта ,за это судить мало!

Залишити відповідь