Українцям роздадуть безкоштовні набори для новонароджених на 1 млн євро

Українці, у чиїх родинах недавно відбулося поповнення, можуть отримати безкоштовний набір з усім необхідним для малюка. Стартувала третя хвиля відповідного благодійного проєкту від фонду BGV Charity Fund за підтримки німецьких партнерів.

Про яку допомогу йдеться?

Кожен набір складається зі спеціалізованих дитячих товарів, серед яких дитячий одяг (боді, чоловічки, шкарпетки), підгузки, засоби для догляду за шкірою, засоби гігієни, іграшки, побутова хімія тощо. Усього в рамках третьої хвилі проєкту передбачено передати 10 тисяч таких наборів на загальну суму понад 1 млн євро.

Хто саме може отримати допомогу?

Сім’я новонародженої дитини з будь-якого населеного пункту України, окрім тимчасово окупованих. Вік дитини на момент подачі заявки не має бути старшим двох місяців.

Як отримати набір?

Для отримання набору потрібно заповнити онлайн-заявку за посиланням.

При реєстрації потрібно вказати інформацію про дитину та одного з батьків, дані для відправки набору Новою поштою, а також додати фото чи скановані копії свідоцтва про народження дитини, паспорта чи ID-картки одного з батьків, а також ІПН (ідентифікаційного коду).

Після заповнення та надсилання заявки обов’язково потрібно її підтвердити — для цього на вказану електронну пошту надійде спеціальний лист.

Як довго чекати на посилку?

Посилки надішлють протягом кількох тижнів.

Фото: bgvfund.org