Українців закликали «зігріти» захисників

Українців, які вміють в’язати, закликали допомогти забезпечити військових теплими речами на зиму. Волонтерський рух «Зігрій» заснували організатори проєктів «Добробат» та MadeinUkraine.

Метою проєкту є забезпечення якомога більшої кількості захисників України на передовій теплими речами. Долучитися до в’язання чи забезпечення волонтерів пряжею можуть усі охочі.

«Зима близько і нашим хлопцям на фронті потрібні теплі речі. Я знаю, що багато жінок і чоловіків в Україні та за її межами вміють в’язати. Тому давайте наблизимо перемогу ще й таким чином – нав’яжемо теплих речей тим, хто нас захищає», – закликала засновниця MadeinUkraine Юлія Савостіна.

Приєднатись до волонтерського руху можна за посиланням.

Ті, хто вміє й хоче в’язати речі, можуть заповнити спеціальну форму на сайті та залишити свої контакти – якщо у волонтера немає пряжі, нею його забезпечать.

Водночас усі охочі можуть задонатити гроші на купівлю пряжі, обравши прийнятну для себе суму та річ, на яку підуть гроші, – шапку (250 грн), шкарпетки (250 грн), баф чи шарф (400 грн), балаклаву (400 грн), светр (1200 грн) чи плед (1800 грн).

Читайте також: Пенсіонерка з Франківщини розпускає теплі речі та в’яже з них шкарпетки на фронт.

Фото: baamboozle.com