Ще 50 тисяч українців отримають грошову допомогу від міжнародної організації

Ще 50 тисячам українців виплатять грошову допомогу від міжнародної неурядової організації «Норвезька рада у справах біженців».

Як повідомили в Міністерстві соціальної політики, за запитом організації кошти нададуть зареєстрованим на тимчасово окупованих територіях, які подавали заявку на надання грошової допомоги від міжнародних організацій через платформу «єДопомога».

Списки відповідних людей вже передали організації й після перевірки щодо дедублікації виплат люди отримають кошти на вказані ними рахунки.

Як зазначають у Мінсоцполітики, це вже другий список, поданий Норвезькій раді.

У міністерстві також нагадують, що наразі подати заяву на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій через платформу «єДопомога» не можна. Це тимчасово, адже вже подано понад 10 млн заявок, які потрібно обробити. Критерії відбору отримувачів допомоги визначають самі організації. Зазвичай перевагу надають найвразливішим верствам населення: внутрішнім переселенцям, людям з інвалідністю, пенсіонерам, одиноким батькам, малозабезпеченим сім’ям. Ті, хто встиг подати заявку через сайт можуть відстежувати її статус в особистому кабінеті.

Нагадаємо, на грошову допомогу в розмірі 1200 грн і 2200 грн на особу мають право мешканці деокупованої Херсонщини.

Фото: biz.today.ua