Понад 25 тис. домогосподарств із прифронтових територій вже отримали безоплатні дрова

Станом на кінець тижня вже 20 територіальних громад використали субвенції на придбання паливної деревини у повному. Йдеться про 11 громад Донеччини та 9 громад Запорізької області. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Дякую обласним військовим адміністраціям, Укрзалізниці й Держлісагентству за злагоджену роботу. Маємо позитивну динаміку закупівлі дров для населення прифронтових територій. Але прошу поквапитися. Люди біля лінії фронту перебувають під обстрілами, ми маємо допомогти їм пережити зиму й якнайшвидше доставити дрова!» – зауважила очільниця міністерства Ірина Верещук.

Також у відомстві нагадали, що Уряд здійснив перерозподіл субвенції в обсязі 20 млн грн для Харківщини на придбання та доставку паливної деревини. За інформацією Харківської ОВА, наразі громади вже укладають договори з лісгоспами за рахунок нещодавно отриманих додаткових коштів.

Нагадаємо, отримати безкоштовні дрова можуть мешканці восьми областей — для цього потрібно написати заяву до органів місцевої влади.