Громадам виділяють майже півмільярда гривень

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення розподілити субвенцію з державного бюджету в обсязі майже півмільярда гривень. Кошти будуть виділені з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Вони підуть на проекти у Донецькій, Сумській, Харківській і Рівненській областях.

Зокрема, у Харківській області планується відновити 17 пошкоджених об’єктів – буде проведено капітальний ремонт у 16 багатоквартирних житлових будинках та відновлено систему водопостачання.

У місті Добропілля Донецької області буде реалізований проект капітального ремонту споруди цивільного захисту у дошкільному навчальному закладі.

100 мільйонів гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії будуть скеровані на будівництво нового лікувально-реабілітаційного корпусу для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб у м. Клевань Рівненської області.

Ще 200 мільйонів гривень надійдуть до міста Суми для реконструкції об’єкта водовідведення, який є важливим для громади.

Довідково

Пріоритезація проектів, на які виділяються кошти з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, розраховується за формулою, яка включає в себе, зокрема:

  • показник рівня потреб;
  • охоплення (кількість населення, чиї потреби задовольняє проект);
  • показник невідкладності потреби;
  • показник додаткового впливу (енергоефективність, підвищення якості довкілля, інклюзивність, створення нових робочих місць тощо.

Читайте також: Уряд виділив гроші для створення 20 тис. робочих місць

 

Фото: uhe.gov.ua