Дію посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни подовжили

Про це повідомляє Мінветеранів. Йдеться про продовження на період дії воєнного стану (з 24 лютого 2022 року) та не пізніше шести місяців після його припинення чи скасування дію посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни, у яких закінчився термін дії.

«Подовження дії протермінованих посвідчень буде проводитися без звернення осіб з інвалідністю внаслідок війни до Управління праці та соцзахисту населення (УПСЗН), а шляхом внесення відповідної інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги», – повідомив перший заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Водночас, повідомляють у міністерстві, у випадках якщо МСЕК проведе повторний огляд таких осіб, дія їх посвідчень продовжуватиметься на загальних підставах. Тобто до посвідчення буде вклеєно новий бланк, що продовжить термін його дії.

«Ухвалені зміни нададуть можливість особам з інвалідністю внаслідок війни користуватися пільгами та гарантіями. Зокрема, пільгами на житлово-комунальні послуги, проїзд, безплатне одержання ліків, що буде суттєвою підтримкою таких осіб з боку держави у період дії воєнного стану», – наголосив Олександр Порхун.

Нагадаємо, в Міреінтеграції розповіли, як евакуювати маломобільну особу