На жителів окупованих територій чекає ревізія виплат: деякі можуть припинити

На жителів тимчасово окупованих територій чекає ревізія виплат. Як розповіла міністерка з питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук, відповідне рішення ухвалили на міжвідомчій нараді щодо таких виплат.

«Є платежі, які потребують ревізії з точки зору соціальної справедливості та політичної доцільності. Тобто треба ще раз подивитись, наскільки виправдано продовжувати виплати», — зазначила вона.

За словами міністерки, йдеться про виплати певним категоріям вчителів, лікарів, працівників державних підприємств, ВПО, а також житлові субсидії та пільги, адже надання комунальних послуг фактично не відбувається.

Втім, як наголосила Верещук, поки про скасування виплат не йдеться —  йдеться лише про ревізію та оцінку їх доцільності.

«Ми говоримо про ревізію та оцінку доцільності з точки зору поточної реальності. За результатами ревізії деякі виплати можуть бути припинені або призупинені», — наголосила вона.

Ревізію проведуть дотичні міністерства та відомства, і за її результатами нададуть робочі пропозиції щодо подальших кроків.

Нагадаємо, в Україні також з  серпня триває масова верифікація виплат ВПО.

Фото: market.korupciya.com