На ліквідацію наслідків війни на Київщині додатково направили 145 млн грн

Ще 145 млн грн підуть на подолання наслідків війни на Київщині та відновлення регіону. Як повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, саме таку суму виділили з резервного фонду області.

За його словами, 100 млн грн використають на утримання доріг, а також відповідної інфраструктури, 2 млн грн підуть на територіальну оборону та інші заходи, пов’язані з агресією рф. Майже 7 млн грн направлять у Бородянську громаду, майже 20 млн – у Васильківську, близько 13 млн – у Димерську. Ці кошти підуть на підготовку до опалювального сезону. Ще 600 тис. грн Бородянська громада отримає на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури. З цією самою ціллю Димерській громаді виділили 2 млн грн, Поліській – 255 тис. грн.

«Ми ліквідуємо наслідки війни та відбудовуємо знищене. Це потребує значних зусиль, враховуючи масштаби руйнувань у нашому регіоні. Ми хочемо якомога швидше вирішити проблемні питання людей, повернути комфорт в наші міста та селища. Роботи дуже багато і це потребує значних ресурсів, у тому числі і фінансових. Тому прийняте рішення про внесення змін до обласного бюджету. Це потрібно, щоб підвищити ефективність запущених нами процесів у громадах», – наголосив Кулеба.

Нагадаємо, постраждалі від війни мешканці Київщини можуть отримати кошти на нове житло.