Мешканцям деокупованої Херсонщини доставляють гуманітарну допомогу: куди звертатися

Мешканцям звільнених від російських військ населених пунктів Херсонської області продовжують доставляти гуманітарну допомогу. До цього долучилися й міжнародні організації.

Як повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, до цього вже долучилися UNHCR, UNICEF, IOM, WFP, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Товариство Червоного Хреста України та багато інших.

Завдяки цьому мешканці деокупованих регіонів можуть безкоштовно отримати харчі, питну воду, гігієнічні засоби, медикаменти, постіль, будівельні матеріали, ліхтарі та генератори. Окремо плануються міжнародні проєкти з грошової підтримки населення. Зокрема, Червоний Хрест виділив 100 млн грн на виплату одноразової допомоги в розмірі 1200 грн на людину. Виплачувати ці кошти розпочнуть уже наступного місяця.

Найближчим часом на Херсонщину доставлять гуманітарний вантаж, який надав уряд Польщі, а також вантажі від інших міжнародних організацій.

Звертатися за інформацією з приводу отримання необхідної допомоги можна на гарячу лінію Херсонського гуманітарного штабу за номером: (066) 637-49-85. Можна також написати у месенджери Viber, Telegram, Signal, WhatsApp за номером: (098) 176-16-98.

Нагадаємо, раніше повідомляли, де в Херсоні можна отримати безкоштовн ліки та медичну допомогу.

Фото: «Суспільне.Херсон»