Мешканці деокупованих територій Харківщини можуть оформити ID-картку і закордонний паспорт на місці

На Харківщині поступово відновлюють роботу головні управляння Державної міграційної служби, розташовані максимально близько до деокупованих територій. Тут мешканці звільнених регіонів можуть оформити паспортні документи. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства розвитку громад та територій України.

Наразі відновили роботу Зміївський, Первомайський та Чугуївський районні відділи ГУ ДМС України у Харківській області. Незабаром планується відновлення роботи Балаклійського та Шевченківського відділів.

У районних відділах ДМС можна оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон, вклеїти фото в документи, поновити втрачені документи та обміняти документи, термін яких збіг. Зробити це можна за адресами:

– Зміївський: м. Зміїв, вул. Гагаріна, 23, тел.: +38 (05747) 3-46-70, графік роботи: пн-пт, 9.00 – 15.00.

– Первомайський ГУ ДМС України у Харківській області: м. Первомайський, 3-й мікрорайон, 35, тел.: +38 (05748) 3-69-64, графік прийому громадян: пн-пт, 9.00 – 15.00.

– Чугуївський ГУ ДМС України у Харківській області: м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 31, тел.: +38 (05746) 2-28-28, графік прийому громадян: пн-пт, 9.00 – 15.00.

Оскільки Балаклійський і Шевченківський відділи ще не приймають відвідувачів, необхідні послуги населенню деокупованих територій готова надавати спеціально сформована мобільна група. Її виїзд здійснюватиметься за запитом військово-цивільної адміністрації. Перш за все, виїзд здійснюватимуть до громадян, які звертаються за оформленням паспортів громадянина України вперше по досягненню 14-річного віку, а також щодо відновлення втрачених або знищених паспортів.

Нагадаємо, мешканців деокупованих територій Харківщини евакуюють через постійні обстріли.

Фото: ГУ ДМС у Харківській області