Затримки з виплатою коштів військовим відбуваються через щоквартальний перегляд держбюджету

В умовах повномасштабного вторгнення росії на територію України перегляд Державного бюджету на 2022 рік відбувається щокварталу. У зв’язку з цим можуть відбуватися незначні затримки з виплатою грошового забезпечення військовослужбовцям. Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

«Оскільки Міноборони щомісячно здійснює фінансування потреб грошового забезпечення військовослужбовців в обсязі, який було передбачено на рік, то може відбуватися деяка затримка виплати коштів. Це повʼязано з необхідністю внесення Верховною Радою України змін до державного бюджету», – зазначають у пресслужбі Міноборони.

Так, у серпні виплати відбулись із затримкою до двох тижнів. Тоді після отримання рішення парламенту Міноборони опрацювало фінансування грошового забезпечення військових упродовж двох днів.

За вересень Міноборони вже профінансувало військовим частинам 83% щомісячного грошового забезпечення. Йдеться зокрема й про нарахування за тарифними розрядами відповідно до займаних посад, виплат за вислугу років та окладу за військовим званням.

Нагадаємо, що військовослужбовці мають право на щомісячне грошове забезпечення, а також на додаткову грошову винагороду – як їх розраховують, розповів міністр оборони Олексій Резніков.

Фото: 24tv.ua