Ветеранів забезпечуватимуть житлом в першу чергу

Захисники і захисниці України стануть пріоритетною категорією у забезпеченні житлом, — повідомляє Мінветеранів.

Як зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, за іншого розвитку подій вже цього року мала бути реалізувана потужну ціль – закрити повністю черги для ветеранів, які є переміщеними особами.

— Була велика перемога, коли ми за підтримки керівництва держави здобули відповідну субвенцію у державному бюджеті. Водночас наразі ми розуміємо, що потреба у житлі охопить набагато ширші кола населення України, чиї будинки знищив ворог, — сказала посадовиця.

Наразі створено спільну робочу групу з Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством соціальної політики, Міністерством фінансів, яка працює над тим, як моделювати житлову політику, щоб після перемоги був ефективний механізм першочергового надання житла ветеранам.

«Має бути справедливий розподіл житла в майбутньому, особливо щодо людей, які вісім років стоять у черзі, особливо для тих, хто є переселенцем. З іншого боку, багато цивільних залишилися без житла, також без житла залишилися багато військових, які наразі служать. Крім того, будуть подвійні статуси, коли людина була учасником АТО, стала переселенцем, наразі пішла на широкомасштабну війну, а сім’я змушена переселитися. Ми все це розуміємо», – сказала Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, родини захисників отримають допомогу на розвиток власної справи

Читайте також: у квітні зросли пенсії для членів сімей загиблих військовослужбовців