В Україні відкрили четвертий Центр ветеранського розвитку

Четвертий центр ветеранського розвитку з’явився в Україні — цього разу в Миколаєві. Про його відкриття повідомили в Міністерстві у справах ветеранів.

Таким чином, у всіх областях, де реалізовуватимуть пілотний проєкт з впровадження інституту помічника ветерана, є центри, в яких майбутні помічники навчатимуться. Для реалізації проєкту на Миколаївщині створять чотири саб-офіси, які координуватимуть роботу помічників ветеранів — у самому Миколаєва, а також у Баштанці, Вознесенську та Первомайську.

Окрім цього, саме тут ветеранам допомагатимуть з навчанням, підтвердженням навичок чи здобуттям нових задля вдалого працевлаштування та інтеграції у цивільне життя.

У Миколаєві центр відкрили на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, що знаходиться на вулиці Десантників, 68 (корпус № 1). Заклад має багаторічний досвід роботи з адаптації до цивільного життя військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх родин, зокрема, для них напрацьовані навчальні курси, а також сучасну матеріально-технічну базу, яка враховує інклюзивний підхід для осіб з інвалідністю. Окрім цього, виш активно співпрацює з центром зайнятості.

Нагадаємо, центри ветеранського розвитку також працюють у Вінниці, Дніпрі та Львові.

Фото Мінветеранів