У ЗСУ створили систему соціального супроводу військових і їхніх сімей

У Збройних силах України створили систему соціального супроводу, яка передбачає повний комплекс соціальної опіки над військовослужбовцями та членами їхніх сімей з моменту призову й до звільнення з військової служби. Про це заявив начальник управління соціального супроводу Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ, полковник Ярослав Калініченко під час круглого столу «Точка сили. Програми з соціальної підтримки військових та перший досвід роботи кейс-менеджерів у громадах» у Military Media Center.

«У військових частинах є відповідні офіцери з соціальної роботи, вводяться посади соцпрацівників, які здійснюють оцінку індивідуальних потреб військовослужбовців соціального характеру, надання цих послуг і спрямування військових та членів їх сімей до тих структур, або державних органів, які здатні вирішити ті проблеми, що безпосередньо впливають на військовослужбовців», — наголосив полковник.

За його словами, в одному батальйоні працюватимуть п’ять соцпрацівників. Окрім цього, члени родин військових зможуть звертатися до соцпрацівників у пунктах постійної дислокації підрозділів, а також територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.