У кожній області створять структурні підрозділи з питань ветеранської політики

У держадміністраціях створять окремі структурні підрозділи з питань ветеранської політики. Як повідомили в Мінветеранів, таке рішення ухвалив Кабмін.

Такі підрозділи в обласних, Київській міській, районних, районних в місті Києві державних адміністраціях з’являться вже з 1 жовтня цього року. Таким чином державна ветеранська політика ефективно реалізовуватиметься на місцях: це і соціальний захист ветеранів, загиблих захисників та захисниць, а також членів їхніх родин, так і їхня інтеграція під час переходу від військової служби до цивільного життя.

«Після здобуття Україною військової перемоги з фронту додому повернеться величезна кількість наших воїнів. І держава і суспільство мають бути готовими гідно зустріти захисників і захисниць, наших героїв. Надати всі належні гарантії та дієві інструменти для розвитку і безпроблемної реінтеграції до мирного життя у своїх громадах», — прокоментувала створення структурних підрозділів з питань ветеранської політики очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна.

Фото: slovoidilo.ua

Читайте також: Коло осіб для отримання статусу учасника бойових дій розширили.