Рішення про нові послуги для ветеранів ухвалено

Відтепер послуги щодо встановлення статусів, видачі/заміни посвідчень, продовження дії документів, призначення грошової допомоги чи компенсації для ветеранів війни будуть доступні у ЦНАПах. Нововведення стосуватиметься також членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України.

Це передбачено ухваленими 9 червня змінами до розпорядження Кабінету Міністрів від 16 травня 2014 року №523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Надання належного і якісного сервісу ветеранам є одним із пріоритетних завдань, визначених урядом в межах формування комплексної ветеранської політики. Про це зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. За її словами, Мінветеранів вже реалізує окремі проєкти з місцевими органами влади щодо відкриття «єдиних вікон» саме для ветеранів. Крім того, міністерство провело навчання для 1015 адміністраторів ЦНАПів усіх областей України щодо якості надання адмінпослуг цим категоріям осіб.

«Цифровізація ветеранських послуг та їх доступність – у пріоритеті Мінветеранів. Держава та суспільство мають бути готовими до масового повернення українських Захисників і Захисниць після перемоги, сприяти їхній якісний і безпроблемній реінтеграції до родин, своїх громад. А людиноцентричний підхід до надання послуг дозволить зміцнити соціальну єдність та додасть стійкості державі. Дякую всім за готовність до співпраці з Мінветеранів», – наголосила Юлія Лапутіна.

Читайтие також: «Вдома за ветераном має «бігати» місцева влада», — захисник України Сергій Храпко

Фото: myvin.com.ua