«Вдома за ветераном має «бігати» місцева влада», — захисник України Сергій Храпко

19 травня ветеран з Києва Сергій Храпко разом з побратимом Олександром Швецовим закінчили п’ятиденний благодійний марафон «Із полум’я зродились» довжиною в 120 кілометрів. Вони рухалися один одному на зустріч: Сергій — з Києва, Олександр — з Житомира, і зустрілися на трасі між містами. Ветерани вирушили в піший похід, аби зібрати кошти на гастроскоп для київського військово госпіталю, де вони й познайомилися, коли проходили лікування. Розпочався марафон 15 травня й за п’ять днів учасники зібрали необхідну суму: 3,65 млн грн. 

Обоє ветеранів втратили на російсько-українській війні кінцівки: Сергій руку й ногу, Олександр ногу. Сергій Храпко отримав поранення у 2015 році під час служби в 30-й механізованій бригаді: потрапив під мінометний обстріл біля села Луганське Бахмутського району Донеччини. 

Пройшовши лікування та реабілітацію, Сергій веде активний спосіб життя, займається спортом: стрибав з парашута, пірнав з аквалангом, постійний учасник «Ігор нескорених» — міжнародних спортивних змагань у паралімпійському стилі.  

Соціальній інформаційній платформі ветеран розповів про ідею з марафоном, державну допомогу ветеранам та ступінь готовності інфраструктури українських міст до прийняття великої кількості людей з інвалідністю. 

Щоб переглянути повний вміст цього матеріалу,
потрібно авторизуватись.