Нова ветеранська політика складатиметься з п’яти основних елементів

В Україні продовжують впроваджувати нову ветеранську політику.

Як розповів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час VI Міжнародного ветеранського форуму «Україна. Захисники. Майбутнє», вона складатиметься з п’яти ключових елементів:

1. Створення інфраструктури, завдяки якій ветерани отримають якісні та дієві послуги.

2. Економічна активність — навчанню і працевлаштуванню ветеранів сприятимуть центри ветеранського розвитку при провідних вишах країни. Окрім цього, продовжуватимуть розвивати програми зі створення та розвитку ветеранського бізнесу.

3. Успішна реабілітація — для цього по всій Україні створюють сучасні реабілітаційні центри, що надаватимуть ветеранам комплексну допомогу.

4. Доступне житло. Зокрема, пільговий кредит під 7 % річних за іпотечною програмою «єОселя» вже доступний для ветеранів війни та членів їхніх сімей. Окрім цього, саме ветерани є пріоритетними учасниками програми з надання компенсацій за пошкоджене та знищене житло «єВідновлення».

5. Вшанування подвигу військових — йдеться як про увічнення пам’яті загиблих воїнів (зокрема, створення Національного меморіального військового кладовища), так і вшанування подвигів живих героїв.

Фото: телеграм-канал Дениса Шмигаля