На залізничні квитки для військових діє спецрезерв

На кожному рейсі Укрзалізниці діє спецрезерв на квитки для військових. Як нагадують у пресслужбі Укрзалізниці, йдеться про як мінімум чотири купейних та чотири плацкартних місця.

Використати їх військові можуть для того, аби дістатися до місця призначення під час відрядження чи відпустки. Броні розподіляють військові комендатури.

Для придбання квитків з «військової» броні потрібно:

  1. Звернутися до чергового по вокзалу, який спрямує пасажира до військової комендатури (комендатури знаходяться у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, Знамʼянці, Одесі, Миколаєві, Подільську, Харкові, Полтаві, Конотопі, Києві, Житомирі, Козятині, Жмеринці, Дніпрі, Запоріжжі, Покровську, а також на станції ім. Т. Шевченка) або зателефонувати до контактного центру Укрзалізниці на спеціально виділену гарячу лінію за номером: 0 800 503 222.
  2. У військовій комендатурі пасажиру після предʼявлення військового квитка та документа, що підтверджує необхідність здійснити поїздку саме в конкретний день (посвідчення про відрядження, відпускний квиток), видадуть талон на придбання квитка. Якщо в місті, де знаходиться військовослужбовець, немає комендатури, скористатися спеціальною бронею можна також у всіх касах, пред’явивши ВПД (військовий проїзний документ), який дає право на безкоштовну поїздку. Отримати його можна у своїй військовій частині.
  3. Цей талон треба предʼявити касиру в спеціалізованій касі для військовослужбовців або в будь-якій касі на будь-якому вокзалі. За цим документом пасажиру виведуть з-під спеціальної броні квиток і тут же його можна придбати.

Спеціальна бронь на місця знімається за 6 годин до відправлення поїзда, тому щоб встигнути отримати талон і придбати квиток, потрібно приїхати на вокзал за 8 годин до відправлення поїзда або раніше.

Фото: uanews.net

Читайте також: Деякі військові мають додаткову підставу для звільнення зі служби.