Відраховувати школярів через обраний формат навчання не будуть

У зв’язку з війною в новому навчальному році батьки мають право самостійно обирати формат навчання своєї дитини – це може бути офлайн, дистанційне навчання чи екстернат. Який би формат вони не обрали, дитину зі школи не виключатимуть. Як повідомляє видання «Освіта.ua», відповідну заяву зробив заступник очільника Міносвіти Андрій Вітренко.

За його словами, у Міністерство освіти та науки вже надходять скарги про залякування батьків щодо таких відрахувань. Проте заяви про можливість відрахування є неправдивими.

«Міністерство на постійній основі комунікує з батьками і подекуди ми отримуємо «дзвіночки» про залякування батьків щодо відрахування дітей зі шкіл. Прошу донести до керівників закладів освіти діяти відповідно до законодавства і в межах своїх повноважень», – наголосив посадовець.

Окрім цього він зазначив, що офлайн навчання цього року відбуватиметься лише в тих школах, в яких є безпечні укриття або якщо такі захисні споруди розташовані неподалік. Деякі школи вже готуються до офлайн навчання – наприклад, в освітніх закладах Закарпаття встановлять спеціальні сталеві захисні споруди.