У Дніпрі запрацювала служба підтримки сімей з малими дітьми (ФОТО)

При Дніпровському міському центрі соцслужб розпочала роботу служба підтримки сімей з дітьми раннього та молодшого віку. Як повідомили в Дніпровській міськраді, вона запрацювала в рамках проєкту «Захист дітей у надзвичайних ситуаціях» за підтримки благодійної організації «Надія та житло для дітей».

Фахівці служби займатимуться з дітьми від народження до шестирічного віку. Це психологи, арттерапевти, логопеди, спеціалісти з розвитку дітей та лікувальної фізкультури. Заняття будуть направлені на розвиток пам’яті, мислення, емоційного інтелекту, налагодження поведінки в разі гіперактивного розладу. Окрім цього, працівники служби допомагатимуть дитині подолати страхи та стреси, викликані війною.

Є різноманітні заняття й для батьків — на них пояснюватимуть, наприклад, як бути в тонусі чи подолати тривожність. Усе пропрацьовуватимуть за спеціальними методиками.

Для кожної дитини складатимуть індивідуальний план роботи й працюватимуть як індивідуально, так і в рамках групових занять. Заняття проходитимуть двічі — тричі на тиждень.

Служба працює за чотирма адресами як на правому, так і на лівому березі міста:

  • вул. Новосільна, 21 (тел.: 068 745 30 10);
  • вул. C. Нігояна, 3 (тел.: 068 745 21 70);
  • вул. Кожем’яки, 11 (тел.: 098 300 45 60);
  • вул. 20-річчя Перемоги, 15 (тел.: 098 300 45 63).

Нагадаємо, у Дніпрі соціальне житло отримали перші 35 родин з-поміж маріупольців зі статусом ВПО.

Фото Дніпровської міськради