Абітурієнтам повертають частину невикористаних коштів за пробне ЗНО

Цьогорічні вступники можуть повернути частину невикористаних за пробне ЗНО коштів собі на картку або перерахувати їх на Збройні сили України. Про це повідомляє урядовий портал, зазначаючи, що набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022.

«Особам, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, буде повернуто частину сплачених, але не використаних для підготовлення тестувань коштів. Сума, що підлягає поверненню, залежатиме від регіону, де вступник планував складати тестування», – зазначається у повідомленні.

Щоб повернути кошти чи перерахувати на ЗСУ, необхідно:

  1. Авторизуватися на спеціальному сервісіна сайті Українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зазначити назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  2. Вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних сил України чи на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.

Більш деталну інструкцію як повернути кошти, можна знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Якщо заяву заповнено неправильно, учасникові доведеться особисто звертатися до регіонального центру оцінювання якості освіти й очікувати опрацювання документів для повернення коштів.

Нагадаємо, постраждалі від війни діти можуть отримати допомогу в таборі в Іспанії