Індексація пенсій наступного року – під питанням

Індексація пенсій на рівень інфляції наступного року поки під питанням. Про це заявила очільниця Міністерства соціальної політики України Оксана Жолнович.

«Якщо ми відіб’ємо наші території і на більшій кількості країн стабілізується ситуація, почне відновлюватись економіка, ми отримуватимемо надходження, тоді ми можемо це планувати. Важко сказати. Ми сьогодні щодня залежимо від кількості випущених по нас ракет і кількості зруйнованих об’єктів, які наповнювали наш бюджет. Ми не знаємо точно, чи поїде з наших портів зерно – заробимо ми чи не заробимо. Це все чинники, які впливають. Тому зараз довгострокову обіцянку важко давати – я не берусь її давати», – зазначила міністерка.

Водночас вона запевнила, що пріоритетом держави наразі є підтримання соціальних стандартів на гідному рівні.

«Я впевнена і хочу запевнити громадян, що рівень соціальних стандартів для наших незахищених людей є пріоритетом усього Уряду і всього державного апарату. І ми за будь-яких обставин будемо намагатися всіма можливими і доступними для нас інструментами забезпечити людині можливість вижити в цій війні», – наголосила Жолнович.

Читайте також: Достроковий вихід на пенсію, індексація виплат, пенсія військовослужбовців – експерт проаналізував норми нового закону.