Фінансування пенсій за грудень на деокупованих територіях розпочали

Фінансування пенсійних виплат для мешканців звільнених від російських військ територій розпочали. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Загалом станом на 2 грудня на виплати мешканцям Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, Харківщини та Херсонщини спрямували 850 млн грн.

Поступово в деокупованих регіонах відновлюють роботу сервісні центри Пенсійного фонду.

Зокрема, на Херсонщині працюють сервісні центри в:

– місті Херсон (вул. Комкова, 76А. Тел.: 068 832 02 11. Телефон з питань обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян: 093 507 52 44);
– селищі Нововоронцовка (вул. Суворова, 14);
– селищі Білозерка (вул. Карла Маркса, 87).

Окрім цього, незабаром відновить роботу сервісний центр у місті Берислав. У селищах Високопілля та Велика Олександрівка працюють на виїздах.

На звільненій Миколаївщині працює сервісний центр Пенсійного фонду України у місті Снігурівка (вул. Центральна. 3, тел.: (05158) 2-76-71).

На деокупованій Донеччині сервісні центри працюють у 19 деокупованих населених пунктах, зокрема в містах Святогірськ і Лиман. Адреси та номери телефонів можна знайти за посиланням.

На звільненій Харківщини протягом осені відновили роботу дев’ять сервісних центрів ПФУ: у Балаклії, Ізюмі, Барвінковому, Вовчанську, Куп’янську, Дергачах, а також у селищах Чкаловське, Шевченкове та Великий Бурлук. Адреси та номери телефонів можна знайти за посиланням.

Читайте також: Як змінилися пенсії з 1 грудня.

Ілюстративне фото: пресслужба ГУ Пенсійного фонду України у Херсонській області