Чотири відділи Пенсійного фонду готові відновити роботу в Херсоні та області

Пенсійний фонд відновить роботу в деокупованому Херсоні та населених пунктах Херсонщини одразу після розмінування будівель відділів обслуговування громадян. Про це заявила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович під час телемарафону.

За її словами, фахівці чотирьох сервісних центрів ПФУ вже готові до роботи. Окрім того, триває робота з поновлення знищеної окупантами техніки.

«Ми не можемо сьогодні-завтра відновити роботу наших пенсійних відділів тому, що тривають заходи з розмінування. Але фахівці вже готові. У нас є чотири відділи Пенсійного фонду у визволеній частині Херсонської області та самому Херсоні, працівники яких чекають на те, щоб відновити роботу. Ми вже працюємо над тим, щоб поновити там знищену, зруйновану техніку. І як тільки буде дозволено зайти в самі приміщення (вони будуть розміновані), пенсійні відділи одразу розпочнуть свою роботу», – наголосила міністерка.

Нагадаємо, накопичені за час окупації пенсії та соцдопомоги мешканці Херсона та Херсонщини можуть отримати грошовими переказами.