З’явились перші результати перевірки укриттів по Україні

В Україні розпочалась масова перевірка укриттів на предмет їх готовності до прийому людей. Її ініціювали після того, як біля поліклініки в Деснянському районі столиці в ніч на 1 червня загинули троє людей, котрі не змогли потрапити в укриття.

Вчора, 3 червня, про перші результати відзвітував міністр МВС Ігор Клименко. На своїй сторінці у Фейсбук він написав, про те, що понад 5300 рятувальників, поліцейських та представників місцевих органів виконавчої влади перевірили понад 4,8 тис. укриттів по державі.

«Зачиненими виявилися 252 об’єкти цивільного захисту, непридатними до використання – 893. Усі порушення зафіксовані. Складені акти передані відповідальним органам для усунення недоліків. Ревізії тривають», – зазнаяив він у дописі.

Про перші результати перевірки у столиці розповів сьогодні, 4 червня, і Міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін у своєму телеграм-каналі. За його словами, станом на 8 ранку було перевірено 1078 об’єктів. З них половина не робочих: не готові до використання або комісія не змогла відкрити.

Інфографіка: телеграм-канал Олександра Камишіна

«З недовірою сприйняв те, що половина – були відкриті і признані готовими. Коли ми вчора вибірково перевіряли з нашим мером укриття в Оболонському районі, то абсолютна більшість укриттів були закритими. А коли ми їх таки відкривали, то вони виявлялись непригодними для використання. Втім команда пояснила високий відсоток відкритих і готових за перший день тим, що більшість перевірених укриттів за перший день були в школах, дитсадках і лікарнях. А там ситуація трохи краща ніж загалом по місту» – зазначив Камишін.

Перевірки укриттів триватимуть і надалі.

Головне фото: фейсбук-сторінка Ігоря Клименка

Нагадаємо, в Україні з’явився перший Центр підтримки цивільного населення