В Україні оцінюватимуть фахівців з енергоаудиту за новою системою сертифікації

У Міністерстві розвитку громад та територій України взялися за розроблення Професійного стандарту енергетичного аудитора будівель. Для цього створено відповідну робочу групу, повідомляють у відомстві.

До її складу увійшли енергоаудитори, представники міжнародних проєктів та компаній, що діють та надають послуги у сфері енергетичної ефективності.

«Професійний стандарт є важливою складовою в новій системі сертифікації фахівців з енергоаудиту та наповнення ринку дійсно високопрофесійними кадрами. Оскільки він стане основою процедури сертифікації майбутніх енергоаудиторів, нам важливо зробити якісний документ, який би дозволив чітко та прозоро оцінювати претендентів на отримання сертифіката», — наголосив перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

У Мінрегіоні зазначають, що до робочої групи можуть долучитися інші фахівці за видом економічної діяльності, для яких розробляється професійний стандарт. Заявку необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] до 7 листопада 2022 року.

Нагадаємо, українцям порадили, як підготуватися до тривалого відключення світла