Українців закликали зменшити споживання електроенергії вранці

Українців закликали економити електроенергію не лише в проміжку з 17.00 до 23.00, а й у ранкові години.

Як повідомили в «Укренерго», сьогодні з 8.00 українці споживали на 6% більше електроенергії, ніж вчора. У зв’язку з цим аварійні відключення світла застосували в Києві та Київській області, а також на Житомирщині, Сумщині, Харківщині, Черкащині та Чернігівщині.

Задля уникнення подібних обмежень українців закликали економити електроенергію не лише ввечері, але й вранці – з 8.00 по 11.00.

«Ваша робота – добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно. Як показав сьогоднішній ранок, розумне електроспоживання вже має стосуватися не лише вечірніх годин, але й ранку», – наголосили в «Укренерго» й порадили користуватися енергозатратними електроприладами вночі, коли рівень споживання електроенергії найменший. Вдень же принаймні не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів.

Найбільше електроенергії споживають: електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні духові шафи, праски, посудомийні машини, кондиціонери, зарядні пристрої, пилососи, комп’ютери, телевізори.

«Кожен неувімкнений прилад – допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення», – наголосили в «Укренерго».

Фото: vsim.ua