Тарифи на електроенергію для обленерго підвищать у два етапи

Підвищення тарифів на розподіл електроенергії для обленерго відбудеться у два етапи — з 1 по 30 червня та з 1 липня по 31 грудня. Таке рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Це стане основою для перегляду тарифів для населення.

У червні тарифи підвищать для 22 операторів систем розподілу, а в липні — для 27, враховуючи п’ять обленерго, які розташовані в зоні бойових дій: ДТЕК «Донецькі електромережі», «Запоріжжяобленерго», ДТЕК «Високовольтні мережі», «Луганське енергетичне об’єднання», ДП «Регіональні електричні мережі».

Водночас рішення щодо «Житомиробленерго», ПРАТ «Кіровоградобленерго», ПРАТ «Рівнеобленерго», АТ «Чернівціобленерго» і АТ «Херсонобленерго» ухвалять пізніше через спеціальні економічні санкції до «ВС Енерджі Інтернешнл НВ» (VS Energy International NV).

Нагадаємо, для населення розглядають підвищення тарифів на електроенергію до 2,4 грн та 2,8 грн за кВт-год або ж 2 грн та 2,4 грн за кВт-год (замість наявних 1,44 грн/кВт-год при споживанні до 250 кВт-год на місяць та 1,68 грн/кВт-год при споживанні понад 250 кВт-год на місяць).

Фото: Depositphotos