Оформити паспорти українці тепер можуть в Іспанії

Відтепер оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, а також закордонного паспорта для українців доступне в Мадриді. Про початок роботи «Паспортного сервісу» в тестовому режимі повідомили в пресслужбі держпідприємства.

У столиці Іспанії працюватимуть п’ять спеціально облаштованих мінібусів білого кольору із символікою ДП «Документ», де можна:

  • оформити ID-картку чи закордонний паспорт (у тому числі замість втрачений або викрадений);
  • обміняти ID-картку чи закордонний паспорт (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обміняти паспорт зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи в разі непридатності);
  • одночасно оформити закордонний паспорт та ID-картку.

Скористатися сервісом можна з понеділка по суботу з  9:00 до 18:00 за адресою: C. del Alto del Retiro, 28031.

Поки послугу тестуватимуть, обслуговування здійснюватимуть у порядку живої черги, надалі ж запровадять можливість записатися в електронну чергу. Послуга з обміну водійського посвідчення також буде доступною пізніше (поки обміняти його можна в іншому іспанському місті — Валенсії).

Як зазначають у «Паспортному сервісі», наразі в Іспанії перебуває близько 170 тисяч громадян України.

Окрім Іспанії оформити українські документи також можна в п’яти країнах: Німеччині (у Берліні та Кельні), Польщі (у Варшаві, Вроцлаві, Ґданську та Кракові), Словаччині (у Братиславі), Туреччині (у Стамбулі) та Чехії (у Празі). Записатися в електронну чергу в цих містах можна за посиланням.

Фото: pasport.org.ua