Обмінювати лампочки на енергоощадні будуть не в усіх відділеннях Укрпошти

В Україні триває проєкт з обміну старих лампочок розжарювання на нові енергоощадні. Як повідомили в пресслужбі Укрпошти, станом на 22 березня залишилось ще близько 11 млн LED-лампочок, яких вистачить на 2,2 млн людей.

У зв’язку зі зменшенням темпів обміну (з 550 тис. на день у лютому до 100–200 тис. протягом останнього тижня) видаватимуть лампочки не в усіх відділеннях Укрпошти — лише в тих, де цей процес проходить найактивніше. Це дозволить сконцентрувати в окремих відділеннях більшу кількість ламп, щоб люди, які не реєструються через «Дію», могли спокійно їх обміняти.

Кількість відділень скорочуватимуть поступово. Скорочення поки не стосуватимуться найвіддаленіших сіл, оскільки вони підключились до програми найпізніше. Тут обмін здійснюватимуть до кінця квітня.

Дізнатися, в яких саме поштових відділеннях обмінюють лампочки можна двома способами:

  • за допомогою мобільного застосунку «Дія»;
  • в розділі «Новини» на сайті Укрпошти.

Обмін лампочок триватиме до кінця травня, але в травні скористатися програмою можна буде лише у 23 відділеннях у містах-мільйонниках та обласних центрах, де зберігається найбільший попит і потреба.

Загалом з часу старту програми вона охопила 23 тис. населених пунктів, де 3 млн мешканців скористалися можливістю обміну й отримали близько 14 млн ламп. Більшість, а саме 77 % учасників, попередньо не реєструвалися в «Дії».

Фото пресслужби Укрпошти