Реєстрацію на отримання 16 тисяч гривень для ветеранів з інвалідністю відновили

Стартував другий етап проєкту з надання грошової допомоги ветеранам війни з інвалідністю I та II групи, який реалізує Мінветеранів та Червоний Хрест України. Як повідомили в Мінветеранів, ветерани знову можуть подати онлайн-заяву на отримання допомоги.

Наприкінці лютого було подано 10 тисяч таких заявок. На другому етапі проєкту приймуть ще 15 тисяч.

Хто саме може отримати допомогу?

Особи, які згідно із ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» отримали статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Про яку суму йдеться?

4000 грн на місяць протягом чотирьох місяців (усього 16 тис. грн).

Як зареєструватися для отримання допомоги?

1. Перейдіть на вебсайт е-Ветеран.
2. Натисніть «Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни» — «Подати заяву».
3. Авторизуйтесь за допомогою системи ID.GOV.UA, застосунку «Дія» або особистого ключа.
4. Перевірте своє прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти.
5. Перед тим, як надіслати заяву, повторно перевірте свої дані та надайте згоду на оброблення та передання даних про себе для отримання грошової допомоги від міжнародної організації.
6. Після надсилання заяви до Мінветеранів, її перевірять на наявність статусу ветерана війни — особи з інвалідністю І або ІІ групи заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передадуть до Червоного Хреста України для виплати грошової допомоги.

З міркувань безпеки повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатися заявникам. Тому в разі неотримання виплати протягом семи днів потрібно зателефонувати на гарячу лінію Мінветеранів за номером: +38 063 688 95 96.

Фото: mig.com.ua