Українські школярі 1-9 класів можуть безкоштовно вивчати англійську

Учні 1-9 класів  мають можливість вивчати англійську мову безкоштовно. Навчання здійснюється за підтримки всеукраїнського благодійного проєкту «Діти —  майбутнє України».

Школа англійської мови Flash організувала навчання для дітей з 20 областей України та 5 країн Європи.

Набори у нові групи відбуваються щотижня. Інтерактивне інтенсивне онлайн навчання проводиться на безоплатній основі протягом трьох тижнів у понеділок, середу та п’ятницю. Для кожної вікової категорії є свій розклад занять.

З дітьми працюють 17 викладачів.

По завершенню навчання кожен учень школи отримує авторський електронний підручник та сертифікат про завершення навчання.

Діти 1-4 класів навчаються читанню. Учні 5-9 класів — граматиці. Вони вивчають шість основних часів від простого до складнішого.

Для того, аби розпочати навчання, потрібно пройти реєстрацію на сайті школи: https://online.flashstudies.net/futureofukraine/

Довідково:  проєкт «Діти —  майбутнє України» створений на початку повномасштабного вторгнення з ціллю відволікти дітей від війни, навчити корисному, та поглибити знання англійської мови.  За цей час проведено більше 900 безкоштовних онлайн уроків на платформі ZOOM, до яких долучилося понад 10 000 учнів.

Фото: Smile Schol