У дев’яти областях створять центри професійної досконалості

В Україні з’являться центри професійної досконалості. Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті на реалізацію відповідного спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Програма підтримки професійно-технічної освіти в Україні» 6 червня затвердив Кабмін. Про це повідомили в Міністерстві освіти та науки.

Це буде одним з кроків для трансформації професійно-технічних освітніх закладів, які планують зробити сучасними та інноваційними. Центри будуть оснащені новітніми технологіями, інклюзивними приміщеннями, а також матимуть підвищені вимоги до педагогів і майстрів.

У них учні не просто опановуватимуть нову професію, але й набуватимуть навичок підприємництва, побудови кар’єри, отримуватимуть обов’язковий профорієнтаційний супровід.

Центри створять протягом кількох наступних років у Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській, Тернопільській, Чернігівській областях, а також у Києві.

Нагадаємо, раніше міністр освіти заявляв, що розвиток професійно-технічної освіти стане одним з пріоритетів міністерства й для цього половину молоді планують направити на її здобуття.

Фото: ukrinform.ua