Для вступників розпочалася реєстрація електронних кабінетів

1 липня розпочався головний етап вступної кампанії 2023 — реєстрація електронних кабінетів. Це стосується категорій вступників до закладів фахової передвищої, вищої та професійної/ професійно-технічної освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, всі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім винятку, визначеного Порядками прийому). Водночас вступники до закладів професійної/професійно-технічної освіти можуть подавати як електронні заяви через кабінет, так і паперові до закладу освіти (за власним бажанням). Онлайн вступ до профтехів цьогоріч відбувається вперше і проходить в тестовому режимі.

Електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період — до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв.

До закладів фахової передвищої освіти вступ здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), диплома кваліфікованого робітника для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра. Початок подання заяв — 10 липня.

До закладів вищої освіти — на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5) для здобуття ступеня бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань. Початок подання заяв — 19 липня.

Для здобуття ступеня магістра вступ на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7). Початок подання заяв — 31 липня.

До закладів професійної (професійно-технічної) освіти вступна кампанія проводиться на основі базової середньої освіти (9-ти класів), повної загальної середньої освіти (11-ти класів) для здобуття рівня кваліфікованого робітника. Початок подання заяв — 1 липня.

Для вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі базової середньої освіти (9-ти класів) реєстрація електронних кабінетів почалася 23 червня, а подання заяв – 30 червня.

Зареєструвати електронні кабінети вступників можна за посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua/

Фото: Freepik